Doktor Önlükleri Kullanım Alanları

DİŞHEKİMİ

HABERLER / DİŞHEKİMİ 145 comments


Doktor önlüğü olarak bilinen beyaz önlükler doktorlar dışında öğretmenler, tıp fakültesi öğrencileri, kimya, biyoloji, fizik gibi fen bilimleri fakültesi öğrencileri, diş hekimleri, diş hekimliği fakültesi öğrencileri, veteriner hekimler, veterinerlik fakültesi öğrencileri, klinik çalışanları ve yemek fabrikası çalışanları tarafından da kullanılmaktadır. Kullanıldığı her alanda oldukça önemli olan doktor önlüklerinde aranan ilk özellik kaliteli olmasıdır. Doktor önlükleri; hekimlerin hastane ortamlarında rahat etmelerini ve mesleklerini icra ederlerken onlara destek olmayı amaçlayan ürünlerdir.

Doktor önlüklerinin rahat ve konforlu bir şekilde tasarlanmış olması; hekimlerin mesleklerini yaparken çok daha etkili bir şekilde sağlık hizmetleri sunmalarını mümkün kılmaktadır. Bu kapsamda doktor önlüklerinin kullanım alanlarının hastaneler ve diğer sağlık kuruluşları olduğunu da söyleyebiliriz.

Bay Doktor Önlük Modelleri

Doktor önlük modelleri hem baylar hem de bayanlar için farklı seçenekler sunar. Baylar için üretilen modeller arasında hâkim yaka, erkek yaka, lakos yaka, zarf yaka ve ceket yaka modelleri bulunur. Bunların dışında uzun boy, kısa boy modelleri ile uzun kollu ve kısa kollu önlük modelleri de mevcuttur. Farklı renk seçenekleri ve tasarımlarda doktor önlükleri üretilmektedir. Desenli modellerin yanı sıra dijital baskılı modellerde vardır.

Kişiye özel tasarım bay doktor önlükleri de üretilmektedir. Bu tarz üretimler son zamanlarda insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özel tasarım önlük diktirmek isteyenler tasarladıkları model, istedikleri renk ve bedeni belirterek özel tasarım önlüklerine sahip olabilir.

Kaliteli Bay Doktor Önlükleri

Doktor önlüklerinin kaliteli kumaştan üretilmiş olması son derece önemlidir. Kullanıldığı alanlar nedeniyle önlükler sıklıkla kirlenir ve yıpranırlar. Bu yüzden önlüklerin uzun süre dayanabilen, kaliteli bir kumaştan üretilmiş olması gerekir. Sık yıkanmaya maruz kaldığı halde yıpranmayan ve rengi solmayan bir kumaştan üretilmiş olması doktor önlükleri için aranan en önemli özelliktir. Kaliteli kumaştan üretilen doktor önlükleri için Labor Medikal Tekstil en doğru adres olarak karşımıza çıkar. Labor Medikal Tekstil 1979 yılından bu yana sektörde var olan ve yerli üretim yapabilen bir firma olarak her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

Yorumlar