DTİ yerli üretim <b>diş</b> İmplantlar Konya'da <b>Diş</b> Hekimlerine tanıtıldı

DİŞHEKİMİ

HABERLER / DİŞHEKİMİ 103 comments

Türk Diş hekimleri Birliği Konya Diş hekimleri Odası, DTİ İmplant, Üniverse Medikal ve Aksu Dental İmplant işbirliğiyle ortaklaşa organize edilen “DTİ Yerli Diş İmplant” tanıtım toplantısı önceki gün Bayır Otelde gerçekleştirilirken, DTİ yerli üretim Diş İmplantlar, Konyalı Diş hekimlerine tanıtıldı.
Programda ilk sözü DTİ İmplant Türkiye Distribütörü Adem Gözeri, yaptığı açılış konuşmasında DTİ Diş İmplantlarını neden tercih edildiği ve yerli üretim olan DTİ Diş İmplantları şimdi de ABD’de tercih edilen ürünlerden biri olduğu konusunda bilgiler aktardı.
Toplantıda ikinci konuşmacı olan Dt. Ahmet Mustafa Zeren ise. “ İmplant üstü protezler konusunda katılımcı diş hekimlerine çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Toplantı da son sözü olan DR. Mehmet Ali Güven ise, dünden bugüne implantoloji pratiğimizde değişen konularından hakkında bilgiler aktardı.
DTİ ürün yenilikleri tanıtım toplantısı sonunda soru-cevap şeklinde son buldu.
Programa ev sahipliği yapan Aksu Dental İmplant firma sahibi Hakan Aksu ise yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi. “Diş tedavisinde çığır açan ve oldukça etkili bir yöntem olan implant, günümüzde doğal dişe yakın en sağlıklı yöntemlerden bir tanesidir. Çene kemiğine yerleştirilen materyal sayesinde kişinin rahatlıkla kullanabileceği bu yapay köklük diş, hem hastaları estetik açıdan hem de kullanım açısından memnun etmektedir. İmplantın bu kadar yaygın bir şekilde kullanımı ve popülerlik kazanması, implant markalarında da farklılık meydana getirmiştir
Eskiden implantta Avrupa da üretilen ürünleri talep edilirken, şimdi ise yerli ürünler talep edilmeye başlamıştır. Özellikle DTİ Diş implantları hem hastalar, hem de Diş hekimleri tarafından tercih edilmeye başlamıştır. Bizde firma olarak Konyalı diş hekimlerimize yerli üretim olan DTİ diş implantlarını tanıtma imkânı bulduk. Emeği geçenlere ve katılımcılara firmam adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar