Show TV'de… Kendine iyi bak 15 Nisan Pazartesi Şems Arslan güzellik sırlarını anlatacak!

DİŞHEKİMİ

HABERLER / DİŞHEKİMİ 61 comments

Ahmet Suat Yayla

Ahmet Suat Yayla( ahmetsuatyayla@habergecehatti.com )

AHMET YAYLA Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı. Habergece hatti için Televizyon ve Kültür Sanat etkinliklerini yazmaktadır.

ekranlarında Gündüz kuşağı programlarından Kendine iyi bak ’in sunumu ile 15 Nisan pazartesi güzelliklerin farkına varmak için, sağlığın önemi anlamak adına ve yeni ne var ise değişimin nasıl olduğu programı ile seyirci karşısına çıkacak.

Kendine iyi bak bugün 15 Nisan 2019 Konukları kimler?

Kendine iyi bak bugün 15 Nisan 2019 Pazartesi; uzman Meltem Açıkel Hintlilerin Detoks olarak yaptığı yemek tarifini verecek.

Aynı zamanda bu konuya dair cilt uzmanı Kimyager Şems Aslan yine Hint kadınlarının güzellik sırları neler detayları ile formüllerini seyirci ile paylaşacak. Programın devamında, protez ve Diş Hekimi uzmanı Dr. İlker Arslan hamilelik durumlarında diş tedavileri ilgili bilgiler paylaşacak.

Daha sonra estetik ve Plastik Cerrah Uzmanı Dr. Hayati Akbaş boyun ile çene estetiği ile alakalı bilgileri paylaşacak. Programın yayın akışında, Artık sosyal sorumluluk Projesi olarak “Her şehri ünlüsüyle geziyoruz” isimli projede Denizli’ye gidilecek.

Ebru Akel Denizli’yi gezerken ünlü konuklar Özcan Deniz, Tuba Ünsal ve Saffet Emre Tonguç ile Denizli’de sohbet edecek. Ebru Akel Sancak’ın sunumuyla Kendine iyi bak hafta içi her gün Show TV ekranlarında Saat 08:00 de canlı olarak ekranlara geliyor.

Yorumlar